Frigorifik Lojistik Filosu

Soğuk Zincir Lojistik Çözümleri

Türkiye'nin gıda taşımacılığı ve lojistik operatörü uzmanıyız.

Perakende - süpermarket, gıda endüstrisi, yemek servisi sektörleri için, ihtiyaca göre tasarlanmış, profesyonelce yönetilen ve optimum verimlilik sağlayan soğuk zincir lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Perakende Gıda Sevkiyatı

PERAKENDE - SÜPERMARKET

Güvenilirlik ve verimlilik

Spesifik ihtiyaçları karşılamak için tasarlanan çözümleri planlamak, yürütmek ve yönetmek için süpermarket gruplarıyla birlikte çalışıyoruz.

Neden NALU'yu seçmelisiniz?

Perakende dünyası, gücü, yeteneği ve esnekliği birleştirebilen bir lojistik iş ortağına ihtiyaç duyar; endüstri, perakendeciler ve tüketiciler arasında verimli, yenilikçi çözümler geliştirmek için işbirliği yapan bir ortak.

Ulusal zincirler ve bölgesel aktörler için ortak veya benzersiz çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

-18 derecede saklanması gereken DONDURULMUŞ ürün kategorilerini yönetiyoruz.

Gıda Sanayi

GIDA ENDÜSTRİSİ

Tecrübemiz sektörün hizmetinde

Operasyonel mükemmellik ve yakınlık. Bunlar, tüketici eğilimlerinin evrimiyle uğraşırken müşterilerimizin ihtiyaçlarını her gün karşılamamızı sağlayan temel unsurlardır.

Neden NALU'yu seçmelisiniz?

Lojistik ve nakliye, gıda üreticileri için değer zincirinin verimliliğinde temel bir halkadır.
Tecrübemiz, sektördeki farklı alanları kapsamamıza, gıda şirketlerini gıda servisi ve perakendeciler dünyasıyla bağlantı kurmamıza ve her zaman yüksek kaliteli hizmeti garanti etmemize olanak tanır.

Misyonumuzu yerine getirmek için ekip profesyonelliğine, Türkiye ağımızın büyüklüğüne ve değişen pazara uyum sağlama yeteneğimize güveniyoruz.

Müşterilerimize gıda güvenliği, kalite ve operasyonel verimlilik açısından en iyi koşulları garanti etmek için tasarlanmış özel çözümler sunuyoruz.

Hazır Gıda Sektörü

YEMEK SERVİSİ

Eşsiz bir işletmenin hizmetine sunulan bilgi

Belirli bir tedarik zincirine uyarlanmış çözümler aracılığıyla üreticiler, gıda hizmeti endüstrisindeki aktörler ve onların müşterileri arasında bir köprüyüz.

Neden NALU'yu seçmelisiniz?

Tedarik zinciri yönetimi, alanın kişiselleştirme, çeşitlilik ve kaliteye yönelik yüksek taleplerini göz ardı edemez; bu nedenle lojistik, güvenli ve verimli çözümler sunmaya hazır olmalıdır.

Lojistik hizmetleri, stok ve tedarik yönetimi ve nakit akışı yönetimini içeren kapsamlı bir paket sunuyoruz.

Teslimatta güvenilirlik ve dakiklik için yüksek standartlar, tüm ürün yelpazesinin koordinasyonunun yanı sıra restoranlar ve catering şirketleri ile iletişime özel dikkat gösterilmesini gerektirir.

Soğuk Zincir Lojistik Şirketi

SİZİ ARAYALIM

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.